Lærere

Alexander Jarlkov Mogensen
Idræt
[email protected]

Anders Harsder Rasmussen
Samfundsfag, historie
[email protected]

Andreas Rude
Dansk; kommunikationsrådgiver
[email protected]

Anna Sofie Rifbjerg Søvndal
Dansk, religion
[email protected]

Anne-Kari Ytrestøl
Matematik, fysik
[email protected]

Carsten Nielsen
Religion, matematik
[email protected]

Carsten Dissing
Kemi, matematik
[email protected]

Christian Brixtofte
Filosofi, dansk
[email protected]

Ellen Bjerrum-Bohr
Engelsk, historie; studievejleder
[email protected]

Jane Hansen
Engelsk
[email protected]

Janine Fliess
Tysk, fysik
[email protected]

Jianchu Chen
Kinesisk
[email protected]

Johanne de Leon
Matematik, fysik
[email protected]

Jon Ploug Jørgensen
Historie, oldtidskundskab, græsk, latin
[email protected]

Jonas Skovlykke Jensen
Samfundsfag, histoire
[email protected]

Kirsten Bärnholdt
Drama
[email protected]

Kristian Bennedbæk
Dansk
[email protected]

Kristina Elisabeth Steinbock
Billedkunst
[email protected]

Kåre Seidelin
Uddannelsesleder, idræt, matematik
[email protected]

Kåre Wenzel
Psykologi
[email protected]

Lea Sloth Tuxen
Historie, religion; studievejleder
[email protected]

Manuel Ahedo Santisteban
Spansk
[email protected]

Maria Livbjerg
Engelsk, mediefag
[email protected]

Mathias Nordholt
Historie, musik
[email protected]

Mattias Lange Nielsen
Biologi, kemi; naturvidenskabskoordinator
[email protected]

Morten Blendstrup Persson
Kemi, engelsk
[email protected]

Nanna Hanquist Johnsen
Engelsk, idræt
[email protected]

Ras Tind Solvig Jansen
Samfundsfag
[email protected]

Roberta Attorrese
Fransk, tysk
[email protected]

Rolf Meier
Matematik og Informatik
[email protected]

Sarah Lundsfryd Astrup
Naturgeografi
[email protected]

Sigurd Erik Egesborg
Matematik
[email protected]

Stinne Vorbjerg Westh
Idræt, dansk; elevcoach
[email protected]

Alexander Vallø Jorst
Dansk, biologi, geografi
[email protected]

Alexander Licht
Musik, matematik
[email protected]

Amalie Stummann Nord
Fysik/kemi, matematik, biologi, geografi
[email protected]

Amit Rubinstein
Idræt, biologi, geografi
[email protected]

Anders Leth-Espensen
Matematik, biologi, geografi
[email protected]

Anne Marie Gough
Religion, dansk, historie
[email protected]

Asta Jacobsen-Day
Engelsk, idræt, religion
[email protected]

Christopher Rude
Historie, religion, AKT
[email protected]

Dan Dalgas Haldager
Musik, matematik
[email protected]

Daniel Nørgaard, SJ
Religion; skolepræst
[email protected]

David Henrik Fried
Fysik/kemi, historie, samfundsfag, religion

mailto:[email protected]

Eric Viala
Fransk
[email protected]

Eva Margrethe Engell
Dansk, historie, samfundsfag
[email protected]

Filip Beben, SJ
Religion
[email protected]

Frederikke Pi Møller Pedersen
Tysk, idræt, årsvikar

mailto:[email protected]

Glenn Taaning Pedersen
Engelsk, hisorie, religion; studievejleder
[email protected]

Ida Kofoed
Dansk, tysk
[email protected]

Janus Nordow
Matematik, idræt, geografi
[email protected]

Jens Hulquist Laursen
Fysik/kemi, robotteknologi,biologi, geografi
[email protected]

Jeppe Stampe
Dansk, matematik, historie
[email protected]

Jette Pinstrup Berggreen
Dansk; dansk for orblinde
[email protected]

Jianshu Chen
Kinesisk
[email protected]

Karina Lorentzen
Dansk, engelsk, religion
[email protected]

Karine Peyrollier
Fransk
mailto:[email protected]

Lasse Schieck
Dansk, religion, historie, samfundsfag
[email protected]

Liao Dong
Kinesisk, billedkunst
[email protected]

Lone Klittegaard
Dansk; AKT
[email protected]

Lotte Arberg Ejsing
Billedkunst, dansk, historie, samfundsfag; bibliotek
[email protected]

Louise Henrichsen
Engelsk
[email protected]

Luciana Giordano
Tysk, spansk
[email protected]

Magnus la Cour Bravo
Historie, spansk, dansk, samfundsfag
[email protected]

Mark Christian Hansen
Idræt, engelsk, religion, historie
[email protected]

Michael Höier Clausen
Tysk
[email protected]

Mikael Find-Andersen
Matematik, historie, samfundsfag; matematikvejledning
mailto:[email protected]

Nanna Hanquist Johnsen
Idræt, årsvikar
[email protected]

Nanna Bistrup Wang
Religion, dansk; læsevejleder
[email protected]

Neel Reinhard Dichow
Fysik/kemi
[email protected]

Nina Johansson Nicolaisen
Dansk, engelsk, idræt
[email protected]

Quang Ngoc Pham
Matematik, idræt, geografi
[email protected]

Rasmus Werner Lundh-Rasmussen
Matematik, engelsk, idræt
[email protected]

Rebecca Kjærholt
Dansk, idræt, historie, samfundsfag, billedkunst
[email protected]

Roberta Attorrese
Fransk, tysk
[email protected]

Rolf Meier
Fysik/kemi
[email protected]

Søren Skelbo Hansen
Dansk, historie
[email protected]

Søren Franklin Recinella
Religion, årsvikar
[email protected]

Tine Vorting Balling
Dansk, religion, tysk
[email protected]

Tristan Leo Rintoull
Fysik/kemi, biologi
[email protected]

Wolfgang Johann Karl
Religion, tysk, historie, samfundsfag
[email protected]

Xiao Ju Wu
Kinesisk, billedkunst, matematik
[email protected]